Doğum Kontrol Hapı Fiyatları

Doğum kontrol hapları bebek sahibi olmak istemeyen kadınların sık sık başvurduğu bir doğum kontrol yöntemidir. Doğum kontrol hapları aylık olarak kullanılır. İçerisinde 21 adet veya 28 adet hap bulunur. Bu haplara adet gününden sonra beş gün içinde başlanır ve her gün bir tane içilir 21 ünün sonunda diğer kutuya geçmeden ö bir hafta ara verilir ve sekizinci gün yeni kutuya başlanır. 28 adet hap bulunan kutularda ise bir hafta ara verilmeden diğer kutuya başlanır.

Doğum Kontrol Hapları Güncel Fiyat Listesi

 • Reginon doğum kontrol hapı kutusunda 21 tane hap bulunur. Kolay bulunan bir haptır ve ekonomiktir. Eczaneye göre ortalama 6 lira veya 7 lira arasında bir fiyatı vardır.
 • Yazz doğum kontrol hapı kutusunda 28 adet hap bulunur. Diğer doğum kontrol ilaçlarına göre biraz daha pahalıdır. Fiyatı 30 lira ile 35 lira arasında değişiklik gösterir.
 • Yasmin doğum kontrol hapı kutusunda 21 adet hap bulunur. Kadınlar ve doktorlar tarafından yaygın bir şekilde tercih edilir. Fiyatı 24 lira ile 30 lira arasında değişmektedir.
 • Desolett doğum kontrol hapı kutusunda 21 tane hap bulunur. Yine fazla tercih edilen bir doğum kontrol hapıdır. Eczanelerdeki satış fiyatı 17 lira ile 21 lira arasında değişkenlik gösterebilir.
 • Angelig doğum kontrol hapı kutusunda 28 adet hap bulunur. Eczanelerdeki fiyatı ortalama 30 liradır.
 • Ginera doğum kontrol ilacı kutusunda 21 tane ilaç bulunur. Satış fiyatı genelde 12 ve 15 lira arasındadır.
 • Drosetil doğum kontrol hapı kutuda 21 adet hap bulunur. Ortalama satış fiyatı 25 liradır. Eczanelere göre değişkenlik gösterebilir.
 • Jerbera doğum kontrol hapı kutuda 21 tane ilaç bulunur. Doğum kontrol hapları arasında en ucuzu bu haptır. Fiyatı 4 veya 5 liradır.
 • Microgynon doğum kontrol hapı kutusunda 21 tane hap bulunur. Ortalama satış fiyat miktarı 14 veya 16 liradır. Sağlık ocaklarından da ücretsiz temin edebilirsiniz.
 • Ella doğum kontrol hapı kutusunda 1 adet bulunan ertesi gün hapı olarak da bilinen bir doğum kontrol hapıdır. Fiyatı 55 lira ya da daha fazla olarak değişiklik gösterir.
Paylaşın

Views
  18.720

  Doğum Kontrol Hapı Adet Olmadan Kullanılır mı?

  6.510

  Alkol Almak Doğum Kontrol Hapını Etkiler mi?

  4.380

  Doğum Kontrol Hapı Fiyatları

  1.789

  Doğum Kontrol Hapı Yasmin

  729

  Doğum Kontrol Hapı Fiyatları

  519

  Çok Fazla Bilinmeyen Doğum Kontrol Yöntemi: Spermisit

  435

  Doğum Kontrol Hapına Ne Zaman Başlanmalı?

  323

  Gebelikten Korumada En İyi Yöntem: İmplant

  317

  Erkekler İçin Kesin Doğum Kontrol Yöntemi: Vasektomi

  315

  Doğum Kontrol Hapı Markaları