3 ay önce
3 ay önce

Cinsel Hayatınıza Heyecan Katın

Cinsellik kadın ve erkeklere hem fiziksel hem de ruhsal açıdan sağlık ve mutluluk vermektedir. Sıradan bir seks hayatı yerine partneriniz ile heyecan verici yeni deneyimler yaşamak sizleri heyecanlandıracak ve daha da mutlu hissetmenizi sağlayacaktır.

Öncelikle partneriniz ile iletişimiz iyi olmalıdır. Birçok çift bu konuşmaları yapmaktan utanıp kaçınmaktadır. Oysa ilişkilerimizin sağlıkla ilerleyebilmesi için iletişim şarttır. Çünkü nelerden hoşlanıp hoşlanmadığınız net bir şekilde birbiriniz ile paylaşmanız seks sırasında hoşnut olamayacağınız bir durum ile karşı karşıya kalmanızı önleyecek ve daha güvende hissetmenizi sağlayacaktır. Böylelikle büyülü an bozulmayacaktır.

Partnerinize özenli ve hassas davranın. Evlerde bir arada bulunduğumuz bu pandemi sürecinde arada değişiklik yaparak gündelik kıyafetler yerine daha seksi giysiler tercih etmeniz şaşkınlık ve heyecan yaratacaktır.

Aceleci olmadan ortak bir fantezi belirleyerek birbirinize karşı baştan çıkarıcı davranın. Ön sevişmeye zaman ayırın ve karşınızdakinin özel olduğunu hissettirin. Unutmayın herkesin özel olduğunu hissetmeye ihtiyacı vardır.
Bilimsel araştırmalara göre spor yapanlar sekse daha çabuk uyum sağlamakta ve esneklik gerektiren pozisyonların kolaylıkla yapılabildiğini belirtmektedir.

Önerilen seks pozisyonlarını beraber inceleyerek ortak bir liste belirleyebilirsiniz.

Yatakta gülmekten, ne istediğinizi açıkça söylemekten ve özel hissetmekten çekinmediğiniz bir cinsel yaşam dileriz…

Paylaşın
Benzer Yazılar

Views
  14.661

  Doğum Kontrol Hapı Adet Olmadan Kullanılır mı?

  4.501

  Alkol Almak Doğum Kontrol Hapını Etkiler mi?

  3.304

  Doğum Kontrol Hapı Fiyatları

  1.014

  Doğum Kontrol Hapı Yasmin

  516

  Doğum Kontrol Hapı Fiyatları

  388

  Çok Fazla Bilinmeyen Doğum Kontrol Yöntemi: Spermisit

  303

  Doğum Kontrol Hapına Ne Zaman Başlanmalı?

  271

  Gebelikten Korumada En İyi Yöntem: İmplant

  257

  Erkekler İçin Kesin Doğum Kontrol Yöntemi: Vasektomi

  231

  Uzun Yıllar Kullanılan Doğum Kontrol Yöntemi: Takvim